Ankara Muhasebeci ile şirket kurmak çok kolay.

Ücretsiz bilgi için bize ulaşın.

Kosgeb Destekleri

Mevcut işletmesi bulunan KOBİ ve yeni iş kurmak isteyen yetenekli girişimciler, KOSGEB desteklerinden yararlanarak, kredi ve hibe alabilirler. KOSGEB küçük ve orta ölçekli işletmelere devlet desteklerini teşvik fonlarını aktararak; işlerini geliştirme, büyütme ve yurt dışına açılma gibi birçok konuda desteklemeyi baz alarak hizmet veren bir devlet kurumudur.
Bu bağlamda desteklerden yararlanmak isteyen geleneksel girişimci, düşük, orta veya yüksek seviyesinde üretim yapmayan diğer alanlarda faaliyet göstererek iş icra eden gerçek kişi ya da sermaye şirketidir.
İleri girişimcilik ise, girişimcilerin Türkiye’nin stratejik yapılanmasına uygun olarak mevzuatça belirlenen iş/hizmet sektörlerde kurdukları işletmelerin faaliyetlerini yürütebilme, büyüme ve gelişme oranlarını artırarak geleceğe katkıda bulunman isteyen girişimcilere çeşitli destek imkanları sunmaktadır.

Peki, size nasıl yardımcı olalım?

Tek çatı altında tüm işlemlerinizi kolayca yapabilecek Ankara’nın en büyük muhasebe firmasından ücretsiz bilgi almak için hemen tıklayın.

bize sorun!

Türkiye’nin her yerinden…