Ankara Muhasebeci ile şirket kurmak çok kolay.

Ücretsiz bilgi için bize ulaşın.

Defter Tutulması

Türkiye Cumhuriyeti Vergi Usul Kanunu’na göre ticari faaliyette bulunan her işletme muhasebe defteri tutmakla yükümlüdür. Defter tutmayan ve defter tutularak elde edilen mali veri ve göstergeleri gerektiğinde Maliye Bakanlığına bildirmeyen işletmeler ağır cezalarla karşı karşıya kalacaktır.

Muhasebe Defter Tutma: Son teknolojik ve sanal yeniliklerle birlikte muhasebe kayıtlarının dijital ortama aktarımı artmış ve bir işletmenin finansal yapısı bu bağlamda şeffaf hale gelmiştir. Bu sonuçla etkin bir şekilde kullanılan bir muhasebe sistemi, muhasebe defterlerinizin düzenli ve verimli bir şekilde tutulmasına yardımcı olacak ve işletmenizi olası finansal risklerden koruyacaktır. Bunun yanı sıra kayıt tutma özelliğine sahip bir muhasebe defteri, işletmenizin finansal durumu hakkında ihtiyaç duyduğunuz verilere anında erişmenizi sağlayacak ve işletmenizin finansal yapısı hakkında daha net kararlar almanıza yardımcı olacaktır.

Şirketimiz, işletmenin türü ve yapısı ne olursa olsun, küçük şahıs şirketlerinden sınır ötesi faaliyet gösteren çok uluslu şirketlere kadar muhasebe defterleri, mali raporlar, vergi beyannameleri ve gerekli bildirimler konularında hizmet verebilecek geniş deneyim, beceri ve eğitimli personele sahiptir. yapısı gereği her vergi şirketinin muhasebe ve defter tutma süreçlerini en yüksek gizlilik standartları altında tutuyoruz. Gerekli vergi bildirimlerini size iletiyoruz ve şirketinizin finansal raporlarını düzenli olarak size gönderiyoruz. Firmanız tarafından talep edilmesi halinde bu işlemleri mükellef bünyesinde gerçekleştirerek etkin ve yetkin bir muhasebe ve defter tutma altyapısı hazırlıyoruz. Kendi işinde muhasebe sistemini takip edecek kişilere de eğitimler veriyoruz.

Peki, size nasıl yardımcı olalım?

Tek çatı altında tüm işlemlerinizi kolayca yapabilecek Ankara’nın en büyük muhasebe firmasından ücretsiz bilgi almak için hemen tıklayın.

bize sorun!

Türkiye’nin her yerinden…