Mekanik iyileştirmeler, Modern Dönüşüm’den bu yana çok uzun bir süredir çağrıları sürekli olarak yeniden şekillendiriyor. Her halükarda robotlaşmanın getirdiği hız dikkat çekici ve iş dünyasını alt üst edebilir. Bugün, tasarım organizasyonlarının stil evlerine, gazetelerin katılım kulüplerine, güç organizasyonlarının programlama organizasyonlarına ve otomobil organizasyonlarının ulaşım organizasyonlarına dönüştüğü ve hemen hemen her iş kolunun geliştiği bir dönemde yaşıyoruz.

Richard ve Daniel Susskind, “Mesleklerin Nihai Kaderi” adlı kitaplarında, inovasyonun insan işgücünü ve meslekleri nasıl şekillendireceğini anlatıyor. Özellikle, refah, bakanlık, yönetmelik, haber kapsamı, yönetim kurulu danışmanlığı, harcama, defter tutma ve mühendislik … Kitap, çoğunlukla insan yapımı beyin gücünün ve gelişen çağrılardaki bilgisayarlı aşamaların işinin altını çiziyor.

Nitekim bilim adamları, çağrıların nihai kaderi hakkında hem umutlu hem de alaycı. Mesleğinin kaderini düşünen herkese coşkuyla tavsiye ediyorum. Kitap, muhtemelen eski mesleklerin yerini alacak yeni çerçeveleri tasvir ederek, gerçekleşmiş ve hala gerçekleşmemiş gibi görünen ilerlemelere ilgi çekici bir bakış sunuyor. Ankara Muhasebeci tarafından hazırlanmış inovasyonun nasıl değişeceğini, uzun vadede mesleklerin yerini alacak çerçeveleri çerçeveliyor ve okuyucuları yeniden değerlendirmeye teşvik ediyor.

  • İnsan yapımı muhakemeye sahip makineler, kendi başlarına veya usta olmayan müşterilerle uğraşarak, rutine ve yeteneğe ihtiyaç duymayan pek çok işi kucaklayacaktır. Bu, geleneksel çağrıların kaybolmasına neden olacaktır.
  • Bugün makineler, yakın geçmişe ait herhangi bir zamanda insanları yenebilir. Gerçekten uzun bir süredir uzmanlar, muhasebeciler, hukuk danışmanları, eğitmenler ve modelleyiciler, çoğumuz için son derece karmaşık konuları ele aldılar. Her halükarda, 21. 100 yılda uzmanlar, muhasebeciler, eğitimciler, modelciler, uzmanlar ve hukuk danışmanları, gelişmiş değişimin işe devam etme yaklaşımını etkileyeceği ve etkileyeceği çağrıların ön saflarında yer alıyor.
  • Harvard College’ın inovasyon ofislerine ve kurslarına, tek bir yılda, 377 yıllık tarihinde eşi benzeri görülmemiş sayıda kişiden daha fazla kişi kaydoldu.
  • Aramalar için iki kader vardır. Birincil gelecek, güven verici bir şekilde tanınabilir hissettiriyor. İnovasyon, geleneksel çalışma yaklaşımını hızlandırıyor ve ilerletiyor. Bilgisayar kullanan teknik ressamlar programlamaya yardımcı oldu veya eğitmenlerimiz bilgisayarlı beyaz tahtalar kullandı. Gelişmeleri biliyorduk, ancak yaptıkları şey, uzmanların çalışma şeklini yumuşatmak ve yükseltmek.
  • Bir sonraki gelecek, ana düzenlememiz olan konuların üstesinden gelmek için yenilikler yoluyla tamamen yeni yollar bulmamızdır. Pek çok kişi hukuki bir sorunu olduğunda hukuk danışmanına gider. Çevrimiçi sunucular, yine, yasal sorunları web tabanlı ağlar aracılığıyla çözmek için daha iyi yaklaşımlar olabileceğini iddia ediyor. Uzmanla Skype üzerinden görüşmenin aksine, klinik yargıları gören bilgisayar tabanlı istihbarat çerçeveleri, yetkin yardım sağlamak için daha iyi bir yaklaşım olabilir. Bu, uzmanları sık sık baltalayan bir yoldur. Benim beklentim, sonraki geleceğin, alışılmış olarak var olan çağrılarımıza yönelik cevapların daha doğrudan ve ulaşılması daha ucuz olacağı bir ortam oluşturacağı yönünde.
  • İnovasyon, etkili bir şekilde alışılagelmiş çağrılarla yapılanların yerini alıyor. Bir süre sonra, muhasebeciler tarafından yapılan taahhütlerin büyük çoğunluğu, ya “kendi kendine öğrenme çerçeveleri” ya da her ikisi ile çeşitli kişiler tarafından tamamlanacaktır.

 

Bilgisayar Çağının Farkında Olmak İçin Defter Tutma Gereksinimleri.

Meslekler gelişmek için değişmeli, yenilikleri daha parlak kullanmalı, yeni döngüler oluşturmalı, kaliteli yönetimlere kabulü artırmalı, ancak bu ilerlemelerin toplum üzerindeki etkisi daha kapsamlı bir şekilde yapılmalıdır. Değişim gerekli, yeniliğin çağrılarda birkaç devrim niteliğinde değişikliği zorunlu kılacağını düşünüyorum ve bu özellikle muhasebe çağrılarında.

Gelecek bakış açısı, defter tutma çağrısı için yeterliliği ve verimliliği artırmak için bilgisayarlı çerçeveleri içerir. Gerçekler, gelecekteki defter tutma çağrısının temelde muhasebe gibi manuel bakış açılarını ortadan kaldırdığını ve bu işi bitiren kişilerin bundan böyle olmayacağını doğruluyor. Keşifler nedeniyle, önümüzdeki 10 yıl içinde bilgisayarlaşma çerçevelerinin muhasebe kayıtlarındaki payının %95 olacağı öngörülmektedir. Popüler iş analisti JM Keynes’in dediği gibi: “Sorun yeni düşüncelerde değil, eskilerin kafa yapısındadır.” Açık olan şu ki, muhasebe mesleğinin özü ve muhasebe mesleğini oluşturan ayak işleri bundan sonra değişecek.

Muhasebeci gelecek için nasıl plan yapabilir?

Keşif kapsamında edindiğim keşiflerde, işin ehli Ankara muhasebeci gelişmiş değişimi biliyor, destekliyor ve uyum sağlamaya çalışacaklarını ifade ediyorlar. Bununla birlikte, bu etkileşim genellikle göründüğü kadar doğal değildir. Tüm çağrılar, bilgisayarlı değişimi kabul etmeye çalışıyor. Becerikli ve kuruluşlarını ölçeklendirmek için yeni gelişmelerden yararlanan çağrılar bu döngüde daha değerlidir.

Yoksulların dijitalleşmenin ruhu olan uzmanlık çerçevelerini ve bilgi inceleme kapasitelerini oluşturmaya başladıkları meslekler bunu başaramaz. Bugün var olan gelişmiş ve gerçek ilerlemeleri benimsemek ve koordine etmek, defter tutma verimliliğini daha da geliştirir ve gelecekteki ilerleme ve gelişme için temel oluşturur.

Yenilikten Korkmamalıyız

Yeniliklerden korkmak yerine, yetkin muhasebeciler bu yeni dünyanın sunduğu tüm şansı atlamalıdır. Şu andan itibaren, kolejler, kamu vakıfları, yetkin dernekler ve uzman Ankara Muhasebeci işbirliği hayati önem taşımaktadır. Spesifik olarak, defter tutma çağrısının öğretici seyrini yeniden şekillendirmek, gelecek için temeldir. Hazırlık aşamalarının, gelişmiş çerçevelerle daha abartılı hale gelmesi ve deneyim yoluyla hâlihazırda hakim olunan yeteneklere ışık tutulması gerekiyor. Bilgisayarlı dünya talebinde, yetkin muhasebeciler, bilgisayarlı çerçevelerin nasıl çalıştığına ve seçimlerin nasıl yapıldığına dair derin bir anlayışa sahip olmalıdır. Öte yandan, geleceğin uzman muhasebecilerinin yönetim becerilerini geliştirmeleri gerektiği açıktır bu sebepten Ankara Muhasebe’yi tercih edebilirsiniz.

Özetle, insan yapımı muhakeme, mekanik yenilikler, bulut çerçeveleri, blok zincir, dördüncü modern huzursuzluğun elde ettiği dijitalleşme, muhasebe mesleğinin yeniden tanımlanmasını gerektiriyor. Yeni gelişmeler hem uygulama süreçlerimizi hem de ihtiyaç duyacağımız yetenek çeşitlerini değiştiriyor. Spesifik olarak, defter tutma uygulamalarının giderlerini, hızını ve kesinliğini büyük ölçüde değiştirir. Ön muhasebe için daha önce duyulmamış bir dönemin başlangıcına doğru gittiğimizi söyleyebilirim. Akabinde Ankara muhasebe mesleğinin yararına yeni şeyler ifade etmek esastır.

Aklınıza takılan her soruda;

bilgi almak için bize ulaşın.

Ücretsiz Bilgi Almak İçin

*Çekinmeden arayabilirsiniz…